01.12.2023 - Trrehber.net'e Hoşgeldiniz.
Trrehber

Kemalermetal.com

ADRES
Yenidoğan Mahallesi , Semt Yıldırım Cad : no :85 Odunpazarı / Eskişehir
FAKS
0537 685 40 71
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Çelik ve de metal sektörüne adım attığımız ilk yıldan bugüne dek; sahip olduğumuz isim ve de marka değerini hep korumaya çalıştık. Eskişehir’de kurduğumuz firmamızda; çelik çatı, onarım, metal sanayi ve de kaynak işleri yapıyoruz. Bun yanı sıra bazı projelere de yapı ve de metal işlemlerinde yer alıyoruz. Hakkımızda en çok bilinen özelliğimiz ise; işimize her anlamda sahip çıkıyor olmamızdır. Kemal Er Metal olarak sizler için önemli işlere imza atıyor, projelerinizde en büyük destekçi firmanız olmayı hedefliyoruz. Şimdiye kadar yapmış olduğumuz proje ve de iş teslimleri ile alakalı galerimizde yüzlerce işe rastlayabilirsiniz. Büyük projelerde gösterdiğimiz özeni ve de disiplini, küçük çaplı işlerde de gösteriyor, her müşterimize ayrı bir değer ile yaklaşıyoruz. Her iş bizim için önemli ve de kıymetlidir.

Ölçümler İle Doğru Kaynak

Ölçüm yapılmadan asla herhangi bir projeye başlamıyor, gerekli yönetmelikler uyarınca tüm prosedürleri yerine getiriyoruz. Özellikle kaynak ve de çelik çatı işlemlerinde ölçüm yapmaya özen göstererek, işçiliğimizi sergiliyoruz. Uzun süreli ya d akışa süreli işlemlerden geçen eski çatılarda dahi ölçümleri yeniliyor, kaynak devresine daha sonra başlıyoruz. Sizler için oluşturacağımız programdan da yaptığımız iş sıralamasını takip edebiliyor, projenizin ne aşamada olduğuna ilişkin bilgi edinebiliyorsunuz.

Kemalermetal.com Kemalermetal.com Kemalermetal.com Kemalermetal.com Kemalermetal.com Kemalermetal.com Kemalermetal.com Kemalermetal.com Kemalermetal.com Kemalermetal.com

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
kolayseo.com iletişim
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ