28.09.2021 - Trrehber.net'e Hoşgeldiniz.
Trrehber

C98 Yükselecek mi

C98 Yükselecek mi
kolayseo.com iletişim

Yatırım tavsiyesi değildir. C98 Coin Açıklamasıdır.

Coin98, Binance Launchpad’den çıkan 20. projedir ve kendisini “geleneksel finans kullanıcılarının birden fazla Blockchhaindeki herhangi bir DeFi hizmetine erişmesi için bir DeFi ağ geçidi” olarak tanımlamaktadır. Binance’de listelenmenin yanı sıra C98, Gate.io ve MEXC Global’de işlem görmektedir ve token sahipleri ayrıca PancakeSwap‘ta (CAKE) stake ve likidite havuzu seçenekleriyle getiri elde edebilirler.

Coin98 borsası kendisini Ethereum, Binance Smart Chain, Solana ve Tron dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere çeşitli blok zincirlerinde varlıkları destekleyen çok zincirli bir likidite toplayıcı olarak tanımlıyor. Coin98 ayrıca teklifleri arasında hem mobil hem de masaüstü platformlarında 20’den fazla ağı destekleyen bir cüzdana sahiptir.

Coin98 yol haritasında, bir fırlatma rampası, bir blok zinciri analiz platformu, bir borç verme ve ödünç alma platformu, bir megafarm, bir türev piyasası ve bir NFT piyasası geliştirme planları var.

Temmuz 2021’de Coin98, bir Binance Launchpad projesiydi.

Coin98’in Kurucuları Kimdir?

Coin98’in kurucuları arasında Thanh Le (THORChain, Band Protocol ve Alpha Finance’in ilk yatırımcısı) ve Vinh The Ngyuyen (Kytek Software) bulunmaktadır. Khiem Dang, aynı zamanda Kytek Software’in kurucu ortağı olan CTO’dur.

Coin98’i Benzersiz Yapan Nedir?

Coin98, desteklediği çok sayıda blok zinciri nedeniyle projelerini benzersiz olarak tanımlıyor.

kolayseo.com iletişim
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ